REZERVUOK!
 

Smėlio Arena pradeda naują žiemos sezoną nuo rugsėjo 1 d. !!!

I–V iki 17.00 val. 1 val. kaina – 10
I–V nuo 17.00 val. 1 val. kaina – 20
 VI–VII 1 val. kaina – 20 
  • I–IV    7.00 – 17.00 val. aikštelės nuoma 20  / 1 val. 
  • I–IV  17.00 – 21.00 val. aikštelės nuoma 36  / 1 val.
  • I–IV  21.00 – 23.00 val. aikštelės nuoma 26  / 1 val.
  • V–VI   7.00 – 23.00 val. aikštelės nuoma 20  / 1 val.
  • VII       9.00  23.00 val. aikštelės nuoma 24  / 1 val.

Dėmesio! Smėlio Arena dirba tik pagal išankstines rezervacijas atliktas internetu arba telefonu!

Bet kuriuo pasirinktu rezervacijos būdu atliktoms rezervacijoms galioja Smėlio Arenos taisyklės ir laikini LR Vyriausybės numatyti apribojimai.  

Už įrangos (kamuolius ir raketes) nuomą reikia papildomai mokėti - 2 Eur/vnt.

Paliktus (pamirštus) daiktus saugosime 14 dienų.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2020 m. spalio 26 d.

Nuo 2020 m. spalio 26 d. pagal ekstremalios situacijos valsybės operacijų vadovo sprendimą nr. V-2345 dėl prekybos, paslaugų teikimo, veiklos laisvalaikio ir pramogų vietose vykdymo būtinų sąlygų pakeitimo atvykstantys į Smėlio Areną lankytojai bus registruojami.

Renkami bus šie duomenys: vardas, pavardė ir telefono numeris.

Praėjus 21 d. nuo duomenų pateikimo dienos, duomenys bus naikinami. 


2020 m. rugpjūčio 21 d.

SMĖLIO ARENOS VIDAUS TAISYKLĖS LAIKINAI PAPILDOMOS TAM TIKRAIS APRIBOJIMAIS:

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad savo prioritetu laikome ne tik galimybę sportuoti, bet ir lankytojų saugumą, todėl prašome susipažinti su saugaus elgesio atmintine:

Apsauginės kaukės. Atvykdami į Smėlio Areną ir jos bendrose patalpose PRIVALOTE dėvėti kaukes. Kaukės nedėvimos tik tuo metu, kai sportuojate ar prausiatės. Neturint kaukės, į areną nebūsite įleidžiami.

Kontaktas. Kiek tik įmanoma, prašome laikytis atstumo nuo Smėlio Arenos darbuotojų, lankytojų ar kitų treniruočių dalyvių, venkite artimo kontakto ar susibūrimų treniruočių metu, persirengimo kambariuose, bendrose Smėlio Arenos patalpose. Minimalus atstumas privalo būti ne mažesnis kaip 2 m.

Persirengimo kambariai. Savo pačių saugumui persirengimo kambariuose prašome būti kaip galima trumpiau. Nerekomenduojame dalintis persirengimo spintelėmis. Persirengimo spintelės yra periodiškai dezinfekuojamos.

Higiena. Lankytojų prašome laikytis asmens higienos reikalavimų (dažnai plauti rankas, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo).

Sveikata. Smėlio Arenoje negalima lankytis, jei prastai jaučiatės, sergate, sloguojate, kosėjate, turite temperatūros ar kitų kvėpavimo takų ligoms būdingų simptomų. 

TVARKA: 

 
Atvykimas. Atvykus į Smėlio Areną, prašome dezinfekuoti rankas.

Avalynė. Lauko avalynė paliekama spintelėse prieš registratūrą. Spintelės yra periodiškai dezinfekuojamos.

Persirengimo spintelių rakteliai. Spintelių rakteliai išduodami pateikus užstatą. Lieka galioti mokestis už pamestą ar negrąžintą raktelį – 10 eur. Spintelių rakteliai yra periodiškai dezinfekuojami.

Persirengimo kambariai. Savo pačių saugumui persirengimo kambariuose prašome būti kaip galima trumpiau. Nerekomenduojame dalintis persirengimo spintelėmis. Persirengimo spintelės yra periodiškai dezinfekuojamos.

Sporto užsiėmimai. Sporto užsiėmimo metu kaukės nėra dėvimos. Kiek įmanoma, išlaikome 2 m. atstumą nuo kitų treniruotės dalyvių. Venkite fizinio kontakto, kai tai nėra būtina.

Gertuvės. Gertuves ir spintelių rakteliai treniruotės dalyvis nešasi su savimi, prie aikštelės pasideda atskirai nuo kitų treniruočių dalyvių gertuvių ir raktelių, nesidalina su kitais treniruotės dalyviais savo gertuve.

Išvykimas. Po treniruočių iš rūbinės ir iš pačios arenos taip pat privaloma išvykti su kauke. Atiduodamas raktelis registratūros darbuotojui. 

Pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti, koreguoti, papildyti taisykles remiantis tiek mūsų pačių, tiek atsakingų LR institucijų nurodymu.

SMĖLIO ARENOS VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS

 

 
 
Kovas 2021
PATKPnŠS
1 2 3 4 5 6 7
8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031