Privatumo politika
 
 

Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. rugpjūčio 20 d.

Šioje privatumo politikoje aprašoma mūsų politika ir procedūros, susijusios su jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės paslauga, ir pasakojama apie jūsų privatumo teises ir tai, kaip įstatymai jus saugo. 

Mes naudojame jūsų asmens duomenis paslaugai teikti ir tobulinti. Naudodamiesi Paslauga, jūs sutinkate rinkti ir naudoti informaciją pagal šią privatumo politiką.

Aiškinimas ir apibrėžimai

Interpretacija

Žodžiai, kurių didžioji raidė rašoma didžiosiomis raidėmis, turi reikšmes, apibrėžtas šiomis sąlygomis. Šie apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, neatsižvelgiant į tai, ar jie vartojami vienaskaitoje, ar daugiskaitoje.

Apibrėžimai

Šios privatumo politikos tikslais:

 • Paskyra reiškia unikalią paskyrą, sukurtą jums norint pasiekti mūsų paslaugą ar jos dalis.

 • Įmonė (šioje sutartyje vadinama „Bendrove“, „Mes“, „Mes“ arba „Mūsų“) nurodo VŠĮ Tinklinio Akademiją.

 • Slapukai yra maži failai, kuriuos svetainė įdeda į jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį, kuriame pateikiama išsami informacija apie jūsų naršymo istoriją toje svetainėje tarp daugelio jos naudojimo būdų.

 • Šalis reiškia: Lietuva

 • Įrenginys reiškia bet kurį įrenginį, galintį pasiekti Paslaugą, pvz., Kompiuterį, mobilųjį telefoną ar skaitmeninę planšetę.

 • Asmens duomenys yra bet kokia informacija, susijusi su atpažintu ar atpažįstamu asmeniu.

 • Paslauga reiškia svetainę.

 • Paslaugų teikėjas reiškia bet kurį fizinį ar juridinį asmenį, kuris tvarko duomenis Bendrovės vardu. Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė įdarbina siekdama palengvinti Paslaugą, teikti Paslaugą Bendrovės vardu, teikti su Paslauga susijusias paslaugas arba padėti Bendrovei analizuoti, kaip naudojama Paslauga.

 • Naudojimo duomenys nurodo duomenis, surinktus automatiškai, sukurtus naudojant Paslaugą, arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmė).

 • Svetainė nurodo „Smėlio Areną“, prieinamą iš https://www.smelioarena.lt

 • Asmuo tai jūs, arba bendrovė ar kitas juridinis asmuo besinaudojantis Paslaugą.

Jūsų asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Surinktų duomenų tipai

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų paslauga mes galime paprašyti jūsų pateikti tam tikrą asmens identifikavimo informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekiant su jumis arba identifikuojant jus. Asmens identifikavimo informacija gali apimti, bet neapsiriboja:

 • Elektroninio pašto adresas

 • Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys renkami automatiškai naudojantis Paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų aplankyti mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose, unikalus įrenginys identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Kai jūs naudojatės Paslauga naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu arba per jį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų naudojamo mobiliojo prietaiso tipą, jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų mobilųjį telefoną operacinė sistema, jūsų naudojamos mobiliosios interneto naršyklės tipas, unikalūs įrenginių identifikatoriai ir kiti diagnostikos duomenys.

Mes taip pat galime rinkti informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų tarnyboje arba kai prieigą prie paslaugos teikiate naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu.

Technologijų ir slapukų sekimas

Mes naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kad galėtume stebėti mūsų paslaugos veiklą ir saugoti tam tikrą informaciją. Stebėjimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti rinkti ir sekti informaciją bei tobulinti ir analizuoti mūsų paslaugą. Mūsų naudojamos technologijos gali apimti:

 • Slapukai arba naršyklės slapukai. Slapukas yra nedidelis failas, įdėtas į jūsų įrenginį. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada siunčiamas slapukas. Tačiau jei nepriimate slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis. Jei nepakeisite savo naršyklės nustatymų, kad jie atsisakytų slapukų, mūsų tarnyba gali naudoti slapukus.
 • „Flash“ slapukai. Tam tikros mūsų paslaugos funkcijos gali naudoti vietinius saugomus objektus (arba „Flash“ slapukus) rinkti ir saugoti informaciją apie jūsų nuostatas ar jūsų veiklą mūsų tarnyboje. „Flash“ slapukai nėra valdomi tais pačiais naršyklės nustatymais, kurie naudojami naršyklės slapukams. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip galite ištrinti „Flash“ slapukus, skaitykite skiltį „Kur galiu pakeisti vietinių bendrinamų objektų išjungimo arba ištrynimo nustatymus?“ galima rasti https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html
 • Žiniatinklio švyturiai. Tam tikrose mūsų Paslaugos skiltyse ir mūsų el. Laiškuose gali būti nedideli elektroniniai failai, vadinami žiniatinklio švyturiais (dar vadinami aiškiais gifais, pikselių žymomis ir vieno pikselio GIF failais), kurie leidžia įmonei, pavyzdžiui, suskaičiuoti tuose puslapiuose apsilankiusius vartotojus. arba atidarė el. laišką ir kitą susijusią svetainės statistiką (pavyzdžiui, tam tikros sekcijos populiarumo fiksavimą ir sistemos bei serverio vientisumo patikrinimą).

Slapukai gali būti „Patvarūs“ arba „Sesijos“ slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai esate neprisijungę, o sesijos slapukai ištrinami, kai tik uždarote savo interneto naršyklę. Sužinokite daugiau apie slapukus: What Are Cookies?.

Sesijos ir nuolatinius slapukus naudojame toliau nurodytais tikslais:

 • Būtini / esminiai slapukai

  Tipas: sesijos slapukai

  Administruoja: Mes

  Tikslas: Šie slapukai yra būtini norint suteikti jums paslaugas, kurias galima rasti svetainėje, ir leisti naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda autentifikuoti vartotojus ir užkirsti kelią apgaulingam vartotojų abonementų naudojimui. Be šių slapukų jūsų prašomos paslaugos negali būti teikiamos, o mes naudojame šiuos slapukus tik tam, kad galėtume teikti šias paslaugas.

 • Slapukų politika / pranešimų priėmimo slapukai

  Tipas: Nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Mes

  Tikslas: Šie slapukai nustato, ar vartotojai sutiko su slapukų naudojimu svetainėje.

 • Funkcionalumo slapukai

  Tipas: Nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Mes

  Tikslas: Šie slapukai leidžia mums prisiminti pasirinkimus, kuriuos atliekate, kai naudojatės svetaine, pvz., Prisiminti savo prisijungimo duomenis ar kalbos nuostatas. Šių slapukų tikslas yra suteikti jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad jums nereikėtų iš naujo įvesti savo pasirinkimų kiekvieną kartą, kai naudojatės svetaine.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, kuriuos naudojame, ir apie su slapukais susijusius pasirinkimus, apsilankykite mūsų slapukų politikoje arba mūsų privatumo politikos skiltyje „Slapukai“.

Jūsų asmens duomenų naudojimas

Bendrovė gali naudoti asmens duomenis šiais tikslais:

 • Teikti ir palaikyti mūsų paslaugą, įskaitant mūsų paslaugos naudojimą.

 • Tvarkyti jūsų paskyrą: tvarkyti jūsų registraciją kaip paslaugos vartotoją. Jūsų pateikti asmens duomenys gali suteikti jums prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kurios jums prieinamos kaip registruotam vartotojui.

 • Sutarties vykdymas: jūsų įsigytų produktų, daiktų ar paslaugų pirkimo sutarties ar bet kurios kitos su mumis per Paslaugą sudarymas, laikymasis ir įsipareigojimas.

 • Norėdami susisiekti su jumis: susisiekti su jumis el. Paštu, telefono skambučiais, SMS ar kitomis lygiavertėmis elektroninio ryšio formomis, pvz., Mobiliosios programos tiesioginiais pranešimais apie atnaujinimus ar informacinius ryšius, susijusius su funkcijomis, produktais ar sutartinėmis paslaugomis, įskaitant saugos naujinimus, kai tai būtina ar pagrįsta jų įgyvendinimui.

 • Teikti jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrą informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į tuos, kuriuos jau įsigijote ar apie kuriuos teiravotės, nebent jūs nusprendėte tokios informacijos negauti.

 • Tvarkyti jūsų užklausas: dalyvauti ir tvarkyti jūsų užklausas mums.

 • Verslo perdavimui: mes galime naudoti jūsų informaciją vertindami arba vykdydami susijungimą, perleidimą, restruktūrizavimą, reorganizavimą, likvidavimą ar kitokį tam tikro ar viso mūsų turto pardavimą ar perdavimą, vykdydami veiklą arba vykdydami bankrotą, likvidavimą, ar panašus procesas, kuriame perduodami turtai yra mūsų turimi asmens duomenys apie mūsų paslaugų vartotojus.

 • Kitais tikslais: mes galime naudoti jūsų informaciją kitiems tikslams, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijų nustatymui, mūsų reklaminių kampanijų efektyvumo nustatymui ir mūsų paslaugų, produktų, paslaugų, rinkodaros ir jūsų patirties įvertinimui ir tobulinimui.

Mes galime dalytis jūsų asmenine informacija šiose situacijose:

 • Su paslaugų teikėjais: mes galime dalytis jūsų asmenine informacija su paslaugų teikėjais, norėdami stebėti ir analizuoti naudojimąsi mūsų paslauga, susisiekti su jumis.
 • Verslo perdavimui: mes galime dalytis ar perduoti jūsų asmeninę informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, įmonės turto pardavimu, finansavimu ar viso mūsų verslo ar jo dalies įsigijimu ar derantis dėl jo kitai įmonei.
 • Su filialais: mes galime dalytis jūsų informacija su savo filialais, tokiu atveju reikalausime, kad šie filialai laikytųsi šios privatumo politikos. Filialai apima mūsų patronuojančią įmonę ir visas kitas dukterines įmones, bendros įmonės partnerius ar kitas bendroves, kurias mes kontroliuojame arba kurios yra kartu su mumis.
 • Su verslo partneriais: Mes galime dalytis jūsų informacija su mūsų verslo partneriais, kad pasiūlytume jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.
 • Su kitais vartotojais: kai dalijatės asmenine informacija ar kitaip bendraujate viešose vietose su kitais vartotojais, tokią informaciją gali peržiūrėti visi vartotojai ir ji gali būti viešai platinama už jos ribų.
 • Gavę jūsų sutikimą: Mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją bet kokiais kitais tikslais, gavus jūsų sutikimą.

Jūsų asmens duomenų saugojimas

Bendrovė saugos jūsų asmens duomenis tik tol, kol tai bus būtina šioje privatumo politikoje nustatytais tikslais. Mes saugosime ir naudosime jūsų asmens duomenis tiek, kiek reikia mūsų teisiniams įsipareigojimams įvykdyti (pavyzdžiui, jei mes reikalaujame, kad jūsų duomenys būtų saugomi, kad atitiktų galiojančius įstatymus), išspręstume ginčus ir vykdytume savo teisinius susitarimus ir politiką.

Bendrovė taip pat saugos naudojimo duomenis vidinės analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus tuos atvejus, kai šie duomenys naudojami saugumo stiprinimui ar mūsų paslaugos funkcionalumui pagerinti, arba mes esame teisiškai įpareigoti saugoti šiuos duomenis ilgesnį laiką.

Jūsų asmens duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, yra tvarkoma Bendrovės biuruose ir visose kitose vietose, kur yra tvarkyme dalyvaujančios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduodama ir tvarkoma kompiuteriuose, esančiuose už jūsų valstijos, provincijos, šalies ar kitos vyriausybės jurisdikcijos ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika, po kurio jūs pateikėte tokią informaciją, reiškia jūsų sutikimą su tuo perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų veiksmų, kad užtikrintų, jog jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, o jūsų asmens duomenys nebus perduodami organizacijai ar šaliai, nebent būtų nustatyta tinkama kontrolė, įskaitant duomenų saugumą. Jūsų duomenys ir kita asmeninė informacija.

Jūsų asmens duomenų atskleidimas

Verslo sandoriai

Jei Bendrovė dalyvauja jungiantis, įsigyjant ar parduodant turtą, jūsų asmens duomenys gali būti perduoti. Mes pateiksime pranešimą prieš perduodant jūsų asmens duomenis ir jiems bus taikoma kita privatumo politika.

Teisėsauga

Tam tikromis aplinkybėmis iš bendrovės gali būti reikalaujama atskleisti jūsų asmens duomenis, jei to reikalauja įstatymai arba atsakydama į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., Teismo ar vyriausybės agentūros) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali atskleisti jūsų asmens duomenis sąžiningai tikėdama, kad tokie veiksmai yra būtini:

 • Laikytis teisinės pareigos
 • Ginti ir ginti Bendrovės teises ar turtą
 • Užkirsti kelią ar ištirti galimus neteisėtus veiksmus, susijusius su paslauga
 • Apsaugokite asmeninį Paslaugos vartotojų ar visuomenės saugumą
 • Apsaugokite nuo teisinės atsakomybės

Jūsų asmens duomenų saugumas

Jūsų asmeninių duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninės saugyklos būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmens duomenims apsaugoti, mes negalime garantuoti jų absoliutaus saugumo.

Jūsų teisė į prieigą prie duomenų, užklausos ir skundai

Mes norime, kad bet kokia jūsų pateikta informacija būtų teisinga, todėl turite teisę reikalauti ištaisyti ar atnaujinti jūsų turimą asmeninę informaciją apie jus. Jūs turite teisę nurodyti mums bet kuriuo metu neatlikti jokių jūsų informacijos rinkimo, saugojimo ar bendrinimo procedūrų.

BDAR suteikia ES duomenų subjektams papildomas teises, kurios apibendrinamos toliau. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, bet kuriuo metu susisiekite su mumis adresu labas@smelioarena.lt

 • Teisė į patvirtinimą: Jūs turite teisę iš mūsų gauti patvirtinimą, ar su jumis susiję asmens duomenys yra tvarkomi.

 • Teisė gauti prieigą prie jūsų duomenų: galite paprašyti mūsų jūsų asmens duomenų kopijos ir paprašyti jūsų asmens duomenų, kuriuos pateikėte mašininio skaitymo formatu, kopijos.

 • Nesutikti, apriboti ar apriboti duomenų naudojimą: galite paprašyti mūsų nustoti naudoti visus ar kai kuriuos jūsų asmens duomenis arba apriboti jų naudojimą.

 • Pataisyti duomenis: galite paprašyti ištaisyti ar atnaujinti turimus jūsų asmens duomenis.

 • Teisė į ištrynimą (teisė būti pamirštam): galite paprašyti mūsų ištrinti arba ištrinti visus ar kai kuriuos jūsų asmeninius duomenis.

 • Teisė į individualų sprendimų priėmimą, įskaitant profiliavimą: Jūs turite teisę, kad jums nebūtų taikomas sprendimas, pagrįstas tik automatizuotu apdorojimu, įskaitant profiliavimą.

 • Teisė atšaukti sutikimą: jei sutikimas yra apdorojimo pagrindas, jūs turite teisę atšaukti savo sutikimą dėl tolesnio mūsų tvarkymo, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje. Tokiu atveju atminkite, kad galbūt nebegalėsime jums suteikti jūsų prašomų paslaugų, todėl galime nutraukti atitinkamas sutartis su jumis. Be to, mums gali tekti toliau saugoti jūsų asmens duomenis, kad įvykdytume teisinius ir reguliavimo įsipareigojimus.

Vaikų privatumas

Mūsų tarnyba nesikreipia į asmenis, jaunesnius nei 13 metų. Mes sąmoningai nerenkame asmens identifikavimo informacijos iš asmenų, jaunesnių nei 13 metų. Jei esate tėvai ar globėjai ir žinote, kad jūsų vaikas mums pateikė asmens duomenis, prašome Susisiekite su mumis. Jei sužinome, kad asmens duomenis rinkome iš bet kurio asmens, jaunesnio nei 13 metų, nepatikrinę tėvų sutikimo, imamės veiksmų, kad pašalintume šią informaciją iš savo serverių.

Jei mes turime remtis sutikimu kaip teisiniu pagrindu tvarkydami jūsų informaciją, o jūsų šaliai reikalingas tėvų sutikimas, mes galime reikalauti jūsų tėvų sutikimo prieš renkant ir naudojant tą informaciją.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių nevaldome mes. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Mes primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Mes galime laikas nuo laiko atnaujinti savo privatumo politiką. Pranešime apie bet kokius pakeitimus paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Prieš pakeitimo įsigaliojimą pranešime jums el. paštu ir (arba) gerai matomu pranešimu apie mūsų paslaugą ir atnaujinsime šios privatumo politikos viršuje esančią datą „Paskutinis atnaujinimas“.

Patariame periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką, ar nėra pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis: